Меню

Табло соревнований /  Все турниры /  Все команды /  Все стадионы

 Сб 04.12.2021
 15:00
ХК Шершни 2
ХК Сумы 3
 Сб 04.12.2021
 17:40
ХК Сумы 4
ХК Сириус 3
 Сб 04.12.2021
 19:35
ХК Патриот 4
ХК Сумы 1
 Пн 06.12.2021
 21:00
ХК Шершни 4
ХК Унава 3
 Ср 08.12.2021
 22:15
ХК Сумы
ХК Скиф
Сегодня
 Сб 11.12.2021
 22:00
ХК Легион
ХК Феникс

Соревнования

Все турниры

 Новости

Льодовий клуб” перейде у власність міста

29.08.2021 15:00 Винницкая обл.

Депутати Вінницької міської ради на черговій сесії підтримали рішення щодо підготовчих заходів, необхідних, аби в подальшому придбати у комунальну власність льодову ковзанку у Центральному парку імені Леонтовича. Проголосували за погодження намірів на придбання нерухомого майна. На купівлю арени “Льодовий клуб” не планують виділяти коштів з міського бюджету. Рішення є одним з кроків для того, щоб місто покращило умови для тренувань спортсменів та проведення спортивних змагань, які проводяться на льодовій арені. Про це повідомляє сайт міськради.

"Льодовий клуб" перейде у власність міста

У Вінниці послідовно підтримують розвиток усіх видів спорту. Важливо розвивати інфраструктуру для хокею та фігурного катання, які представлені у нашому місті. Рішенням міської ради погоджуються наміри на придбання у комунальну власність льодової ковзанки у Центральному парку.

-Це рішення ми вже неодноразово обговорювали. Починаючи з минулого року, було багато дискусій щодо можливості придбання льодової арени у Центральному парку імені Леонтовича, де місто на сьогодні має у своїй власності одну двадцяту частку об’єкту, а решта належить приватній компанії. Раніше для придбання була озвучена неймовірно велика сума – близько 34 мільйонів гривень, тому на той час ми відмовились. На сьогодні ми відпрацювали це питання і порахували, що можливо придбати об’єкт за 9 мільйонів. Але важливо, що ми не направляємо на купівлю льодової ковзанки ні копійки бюджетних коштів. Комунальне підприємство «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» за свої обігові кошти придбає частку 19/20 цього майна. І спортивна Вінниця поповнить свою тренувальну базу, особливо у частині зимових видів спорту – фігурне катання та хокей, – каже міський голова Сергій Моргунов.

"Льодовий клуб" перейде у власність міста
Також міський голова нагадав, що у цьому році планується до здачі в експлуатацію ще один важливий об’єкт спортивної інфраструктури – оновлений спортивний комплекс з басейном на Янгеля, тож громада підсилить свою фізкультурно-спортивну базу.

https://arena.vn.ua/news/lodovyj-klub-perejde-u-vlasnist-mista/

 


Назад